دات نت نیوک
پل

پل­ها از دیرباز ارتباط بین جوامع مختلف را برقرار ساخته و با تسهیل شرایط عبور و مرور، نقش حیاتی در بهبود اوضاع اقتصادی و اجتماعی آنها داشته اند. ما در اتحاد راه نزدیک به 40 سال این ارتباط را برای جوامع کوچک و بزرگ فراهم نموده ­ایم. تجارب گذشته و دانش امروز خود را در جهت ارائه خدمات مطالعاتی، طراحی، نظارت، مدیریت و برنامه ­ریزی برای احداث پل­ های جدید و همچنین ارائه طرح بهسازی و بهینه ­سازی برای تعویض، تعریض و یا تعمیر پل ­های موجود، در کنار ارائه طرح آزمایشات بارگذاری و خدمات مشاوره ­ای به سازمان ­ها و ادارت مسئول بازرسی و سرکشی پل ­ها ، به کار گرفته ­ایم.  

مهندسین و کارشناسان مجرب ما در بخش پل، طراحی پل ­ها برای کلیه بخش­ های حمل و نقل کشوری و شهری را مطابق با جدیدترین و به روزترین آئین ­نامه ­های معتبر بین ­المللی مانند AASHTO ،AREMA ،FHWA ،Eurocode و داخلی مانند نشریات مختلف سازمان مدیریت از جمله آئین ­نامه ­های بتن ایران (آبا)، 389 (طرح و محاسبه پل های بتن آرمه)، 395 (دستورالعمل طراحی پل ­های فولادی)، 139 (آئین ­نامه بارگذاری پل ­ها)، 463 (آيين نامه طرح پل ­هاي راه و راه آهن در برابر زلزله) و با به کارگیری پیشرفته ­ترین روش­ های مدل­سازی و تحلیل سازه با استفاده از به روزترین نرم ­افزارها انجام می ­دهند و از آنجایی که ارائه خدمات برای یک پل فراتر از طراحی سازه­ای آن بوده و نیازمند همکاری و تشریک مساعی نزدیک بین رشته ­های مختلف مهندسی می­ باشد، با مد نظر قرار دادن ریزترین جزئیات هیدرولوژی، هیدرولیک و زمین ­شناسی، بهترین و کامل ­ترین مطالعات فاز­های مختلف پل را ارائه ­می ­نمایند.

ما همچنین با مد نظر قرار دادن و دانستن این نکته که مسائل زیبایی ­شناسی نقش مهمی در طرح یک پل ایفا می ­نماید، سعی بر ارائه سازه­ ا­ی داریم که بیشترین تطابق را با محیط پیرامون خود داشته باشد.

Copyright 2019 © EttehadRah Co.