دات نت نیوک
مدیریت طرح راه و راه آهن

مهندسين مشاور اتحادراه با تسلط كامل به شرح خدمات مشاور پروژه و نظارت در فازهاي مختلف پروژه، ضمن پياده‌سازي مديريت‌هاي مطروح در پيکرۀ دانش مديريت پروژه (PMBOK)، امكان ارائه خدمات مؤثري را در قالب ساختاري مدرن و منظم جهت مدیریت بهینه پروژه فراهم مي‌آورد. 

تجربه ارائه خدمات برنامه ریزی و کنترل پروژه در پروژه های مطالعاتی، نظارتی و مدیریت طرح از جمله امتیازات این مهندسین مشاور می باشد. این مهندسین مشاور با بهره‌گيري از كادر مجرب در واحد برنامه‌ريزي و كنترل پروژه امکان اطلاع کارفرما از کلیه شرایط مالی، زمانی و فیزیکی پروژه را نیز فراهم می آورد. ضمناً با تدوین زمانبندی دقیق، برنامه ریزی صحيح منابع پروژه (اعم از نيروي انساني، ماشين آلات، تجهيزات، مصالح  و ...) در بدو کار و اعمال پایش و کنترل به موقع، امکان اقدامات اصلاحی را بیش از پیش در اختیار مدیریت پروژه قرار می دهد. پياده‌سازي فرآيندهای مديريتي و ارائه به موقع مشاوره‌ به كارفرما منجر به اتخاذ تصميم مقتضي و بهينه می گردد. 

این مهندسین مشاور با پیاده سازی الزامات استاندارد ایزو 9001 و نیز کسب مجوزهای مربوطه خود را به انجام دقیق روش های اجرائی و رویه های مصوب در این خصوص موظف می داند. مديريت بر مراحل اجرای پروژه ها و كنترل آنها به صورت مؤثر و كارآمد از زمان شروع تا مرحله بهره برداري با هدف صرف حداقل هزينه ، منابع در جهت رضایت مشتری از جمله اهداف فرآیند برنامه ریزی و کنترل پروژه در سند نقشه مدیریت پروژه این مهندسین مشاور می باشد. 

Copyright 2019 © EttehadRah Co.