دات نت نیوک
راه و آزادراه
از شروع ساخت اولین خیابان­های سنگفرش شده با قدمتی در حدود 2000 سال قبل از میلاد، جمعیت جهان در هماهنگی کامل با سیر تکامل جاده ها و بزرگراه­ ها گسترش یافته است. نقش راه­ ها در حیات و توسعه کشورها، همانند عملکرد رگ ­ها در بدن انسان، بسیار اساسی بوده و عامل اصلی شکوفایی و پیشرفت اقتصادی می ­باشند. با تجربیاتی گسترده و طولانی، شرکت مهندسین مشاور اتحاد راه، با به کارگیری کارشناسان و متخصصان مجرب، طراحی، مدیریت و نظارت بر ساخت راه­ ها و بزرگراه ­ها را با تمرکز بر انعطاف ­پذیری، دوام و تکنولوژی ­های نوین، به انجام رسانده و نقش عمده ­ای را در گسترش این شریان ­های حیاتی در کشور به عهده داشته است.
مهندسین ما در بخش مسیر، انجام مطالعات و طراحی فازهای مختلف پروژه های راه، آزادراه و بزرگراه را برای کلیه بخش­ های حمل و نقل کشوری و شهری، همچنین تقاطعات و تبادلات برون­ شهری و درون­ شهری مطابق با جدیدترین و به روزترین آئین ­نامه­ های معتبر بین­ المللی مانند AASHTO ،FHWA ، BECOM و داخلی مانند نشریات مختلف سازمان برنامه و بودجه کشور از جمله آئین ­نامه­ های 415 (آيين نامه طرح هندسي راه­ هاي ايران)، 234 (آیین نامه روسازی آسفالتی راه های ایران)، 101 (مشخصات فني عمومي راه)، 413 (شرح خدمات همسان مطالعات طرح­ های احداث راه)، 412 (شرح خدمات همسان مطالعات طرح­ های بهسازی راه) و با به کارگیری پیشرفته­ ترین و به روزترین نرم ­افزارها انجام می­ دهند.
در کنار کارشناسان مسیر، با بهره ­گیری از متخصصان زبده و با تجربه خود در زمینه ­های تونل، پل، هیدرولیک و هیدرولوژی، برنامه­ ریزی حمل و نقل و مدیریت سیستم ترافیک، تجربه وسیعی به پروژه­ های راه، آزادراه و بزرگراه در کلیه سطوح شهری، روستایی و ملی آورده­، همچنین، گستره ­ی کاملی از خدمات را جهت کمک و ارائه به کارفرمایان خود برای مقابله با چالش­­های فنی، اقتصادی و زمینه ­ای فراهم کرده ­ایم.
ما همچنین با مد نظر قرار دادن و دانستن این نکته که مسائل زیست محیطی و زیبایی­ شناسی نقش مهمی در ارائه طرح یک مسیر ایفا می­ نماید، سعی بر ارائه مسیری داریم که بیشترین تطابق را با محیط پیرامون خود داشته و کمترین تغییرات را در محیط پیرامون خود ایجاد نماید.
Copyright 2019 © EttehadRah Co.